Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 4.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
BluebeardRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
The NunRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0