Titles you rated
The UnforgivenRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 1.0
The ScentRated ★ 1.0
MotherRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 1.0
WantedRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0