Movies
Ratings
472
Into the StormRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5