Titles you rated
The MediumRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
BombshellRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 4.5
JaneRated ★ 3.0
LizzieRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
MauriceRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
ThelmaRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 2.5
RosettaRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
BoundRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 3.0