Titles you rated
BodyguardRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5