Series
Ratings
114
Mr. RobotRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 2.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 2.5
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 3.5
Space ForceRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0