Titles you rated
- すいかRated ★ 5.0
- 君の手がささやいているRated ★ 4.5
- 君の手がささやいているRated ★ 4.5
- 君の手がささやいているRated ★ 4.5
- 君の手がささやいているRated ★ 4.5
- 君の手がささやいているRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 4.5
Pegasus MarketRated ★ 4.0- My name is 가브리엘Rated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
The Public EnemyRated ★ 4.0
Uchi no Musume wa, Kareshi ga Dekinai!!Rated ★ 3.5
My Lovely LiarRated ★ 3.0
My Favorite MemberRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.0
The King's AffectionRated ★ 3.5
Half Blue SkyRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.5