Series
Ratings
28
BOYS PLANETRated ★ 4.0- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 3.5
Now VERIVERYRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.5- &AUDITION -The Howling-Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0- 黒魔女さんが通る!!Rated ★ 4.0
- Squid Girl!Rated ★ 5.0
- 쿵야쿵야Rated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0- Dessert Catch! TeeniepingRated ★ 4.0
- 반짝반짝 캐치! 티니핑Rated ★ 5.0
- 캐치! 티니핑Rated ★ 5.0
F is for FamilyRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0- おかしなガムボールRated ★ 4.5