Movies
Ratings
33
Spider-ManRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0