Titles you rated
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.5- The Legend of Tomiris ReduxRated ★ 3.5
SuburbiconRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
YellaRated ★ 3.5
The Legend Of The Holy DrinkerRated ★ 3.5
BarbaraRated ★ 4.0
Captain Volkonogov EscapedRated ★ 4.0
Operation Fortune: Ruse de GuerreRated ★ 2.0
Charlie CountrymanRated ★ 3.0