Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The CreatorRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
High and LowRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Patlabor 2: The MovieRated ★ 4.0
Patlabor: The MovieRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5