Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The StudioRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.5