Titles you rated
CadaverRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 3.0
Dark WaterRated ★ 2.0
VoiceRated ★ 5.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 2.0
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0- Two Eyes StaringRated ★ 2.0
GhastlyRated ★ 2.0
ScreamRated ★ 1.0
The Final DestinationRated ★ 2.0
Final Destination 5Rated ★ 2.0
The Red ShoesRated ★ 2.0- The Haunted House ProjectRated ★ 3.0
4 Horror Tales - February 29Rated ★ 3.0
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
The Doll MasterRated ★ 3.0
Two MoonsRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 5.0