Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5- We Couldn't Become AdultsRated ★ 3.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
SteveRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0