Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 4.5
HoneySweetRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Gran TurismoRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0