Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 1.5
Steel RainRated ★ 0.5
NobodyRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Grave EncountersRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0