Titles you rated
Tokyo TribeRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0