Movies
Ratings
39
Hana and AliceRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0