Movies
Ratings
166
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0- Pitch HighRated ★ 5.0
Pippi in the South SeasRated ★ 4.0- She s On DutyRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Dark WaterRated ★ 4.0
The ReapingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 4.0
Death Race 2Rated ★ 5.0
No Comment FamilyRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0