Titles you rated
Late AutumnRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0