Series
Ratings
52
Pump Up the Healthy LoveRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5