Titles you rated
SmugglersRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0- 부활Rated ★ 4.0
LouRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.0
Bayside Shakedown 3: Set the Guys LooseRated ★ 3.0
Bayside Shakedown 2Rated ★ 3.5
The Brothers GrimmRated ★ 3.0
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
DrivenRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0