Titles you rated
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
The Witcher Season 4Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
BootsRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.5
The PenguinRated ★ 4.5
UntamedRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Wistoria: Wand and SwordRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0