Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Two LoversRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
Hollywood EndingRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
Fading GigoloRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 5.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5