Titles you rated
LucyRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Stormy NightRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 3.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 5.0