Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
The Noisy MansionRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Drawing CloserRated ★ 4.5
DittoRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5- 웅남이Rated ★ 0.5
FirefightersRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 1.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Dirty MoneyRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 2.0- One WinRated ★ 3.0