Series
Ratings
89
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
The Golden SpoonRated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Shadow Detective Season 2Rated ★ 2.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Family by ChoiceRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 0.5
Shop of the LampRated ★ 5.0