Series
Ratings
15
The Night OfRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Escape at DannemoraRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.0