Movies
Ratings
59
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
MariaRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0