Movies
Ratings
759
LucyRated ★ 2.0
Last VegasRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 5.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
DoomRated ★ 1.5
Upside DownRated ★ 2.0
PushRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 4.0
Echelon ConspiracyRated ★ 2.0
Hollow Man IIRated ★ 0.5
ChaosRated ★ 2.0
Universal SoldierRated ★ 3.5
Small SoldiersRated ★ 2.5
EraserRated ★ 2.5
RoboCop 2Rated ★ 2.5
Con AirRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0