Titles you rated
Cool RunningsRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Men of HonorRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 2.5
AtonementRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
The World's Fastest IndianRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0