Series
Ratings
14
Mask GirlRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 2.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
A-TEENRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0