Movies
Ratings
32
Miss GrannyRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
SecretRated ★ 4.0