Movies
Ratings
605- After MidnightRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
LeeRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 4.0