Titles you rated
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5- 어른 김장하Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0