Movies
Ratings
595
TwentyRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
MommyRated ★ 3.5
Johnny ExpressRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0- The CureRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0