Titles you rated
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0- Afro Samurai: ResurrectionRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0