Movies
Ratings
110
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0