Titles you rated
The King's DoctorRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 2.5
Steins;Gate 0Rated ★ 2.5
Sgt. FrogRated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 2.5
STEINS;GATERated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 2.5
Sword Art OnlineRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 1.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0