Titles you rated
The MummyRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
StardustRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0