Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Change-UpRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0