Series
Ratings
16
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Back to SeventeenRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Masters of the AirRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
18 AgainRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Good Bad MotherRated ★ 1.0