Movies
Ratings
58
Good Will HuntingRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 5.0
Golden SlumberRated ★ 2.0
MasterRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 1.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5