Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
The Lies WithinRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.5
EncounterRated ★ 1.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 1.0
Love and AnarchyRated ★ 1.5
The Good Detective Season 2Rated ★ 4.0
The Good DetectiveRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
GlitchRated ★ 3.0
Missing: The Other SideRated ★ 5.0
Flower of EvilRated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 4.5
Skam France Season 5Rated ★ 3.0