Movies
Ratings
171
CarameloRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.0
JulesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.0
Your Friend the RatRated ★ 5.0
LucaRated ★ 4.0
Ciao AlbertoRated ★ 4.0
GaslightRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 2.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Monkey ShinesRated ★ 2.5
ElioRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5