Series
Ratings
82
Zootopia+Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 2.0
SwitchedRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
ChiikawaRated ★ 5.0
I-LANDRated ★ 1.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5- Meet Me After SchoolRated ★ 2.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 0.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
The AuditorsRated ★ 3.0
It's NightRated ★ 2.5- Shoot at MeRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 3.0- Our beautiful SummerRated ★ 3.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0