Movies
Ratings
412 KingmakerRated ★ 2.5 KingmakerRated ★ 2.5
 Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0 Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
 FrankensteinRated ★ 4.0 FrankensteinRated ★ 4.0
 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
 WeaponsRated ★ 3.0 WeaponsRated ★ 3.0
 Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 2.5 Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 2.5
 DogvilleRated ★ 4.0 DogvilleRated ★ 4.0
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
 GoodFellasRated ★ 4.0 GoodFellasRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 3.0 No Other ChoiceRated ★ 3.0
 Django UnchainedRated ★ 4.5 Django UnchainedRated ★ 4.5
 ChallengersRated ★ 4.0 ChallengersRated ★ 4.0
 Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 1.5 Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 1.5
 Gone GirlRated ★ 4.5 Gone GirlRated ★ 4.5
 Drive My CarRated ★ 4.0 Drive My CarRated ★ 4.0
 Bogota: City of the LostRated ★ 3.5 Bogota: City of the LostRated ★ 3.5
 Good Will HuntingRated ★ 4.5 Good Will HuntingRated ★ 4.5
 Red Mask KF94Rated ★ 3.5 Red Mask KF94Rated ★ 3.5
 Save the Green Planet!Rated ★ 2.5 Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
 Wall to WallRated ★ 1.5 Wall to WallRated ★ 1.5