Series
Ratings
30
F is for FamilyRated ★ 4.0
F is for FamilyRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 0.5
Dune: ProphecyRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 0.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0