Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 3.5
TronRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
CatwomanRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.5