Movies
Ratings
120
SelfRated ★ 3.5
NonaRated ★ 2.5
Twenty SomethingRated ★ 5.0
OutRated ★ 4.0
BurrowRated ★ 5.0
LoopRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 4.5
22 vs. EarthRated ★ 4.0
PurlRated ★ 3.5
FloatRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
HoneySweetRated ★ 4.0